Do sveta sa dostala ďalšia smutná správa, ktorá hovorí o úmrtí známeho televízneho, filmového herca i hudobníka. Michael Parks vo svojich 77 rokoch naposledy vydýchol a pobral sa na večný odpočinok.

Harry Samuel Parks, verejnosti známy pod menom Michael Parks, sa zviditeľnil nielen ako hudobník, ale aj ako filmový či televízny herec, ktorý svoju veľmi bohatú kariéru odštartoval v 60. rokoch. Američan narodený v slnečnej Kalifornii počas svojho pôsobenia v tomto priemysle spolupracoval s mnohými zvučnými menami ako je režisér Quentin Tarantino. Michael sa blysol v jeho jedinečných snímkach ako napr. Kill Bill alebo Divoký Django. Zahral si aj v oscarovom filme Argo z roku 2012, ktorý režíroval samotný Ben Affleck.

Michael Parks

Šoubiznis však prišiel o talentovaného velikána, pretože sa Michael pobral na večný odpočinok. Dňa 10. mája 2017 totižto naposledy vydýchol a príčina jeho smrti zatiaľ nie je známa. Tento nečakaný a smutný oznam zasiahol mnohých ľudí, s ktorými tento nadaný veterán spolupracoval. Hudobník Robert Rodriguez ho prostredníctvom sociálnej siete Twitter označil za skutočnú legendu, filmový režisér Kevin Smith ho považoval za svoju múzu.

Foto: Twitter, YouTube | Zdroj: Hollywoodreporter.com