V Michalovciach od Nového roka pribúdajú tragické správy. Po dobodaní zdravotnej sestričky Eriky zarmútila Slovensko správa o podnikateľovi Stanislavovi, ktorý zabil svoju manželku, dve deti a napokon sa zastrelil. Aktuálne došlo k ďalšej udalosti, pri ktorej vyhasol mladý ľudský život.

Po tragických udalostiach na východe Slovenska prišla ďalšia smutná správa. Ako informuje portál Zregiónu, v Michalovciach vyhasol ďalší ľudský život. Tentokrát zomrel len 33-ročný policajt Erik V., ktorý spáchal samovraždu.

K incidentu malo dôjsť v stredu v poobedňajších hodinách. Mladý muž mal za sebou zanechať aj list na rozlúčku, no obsah dopisu zatiaľ nebol sprístupnený. Smutnú správu potvrdila aj hovorkyňa košickej polície: “Dnes (25.1.) bolo v jednej z obcí v michalovskom okrese nájdené telo 33-ročného muža bez známok života. Obhliadajúci lekár cudzie zavinenie predbežne vylúčil a bolo nariadené vykonanie pitvy,” spresnila.

Prečo si Erik siahol na život, nikto netuší. Ako prezradil zdroj z jeho okolia, v poslednom období si u nebohého nevšimol žiadne problémy. “Pôsobil úplne normálne, skôr flegmaticky. Dlhé roky sa venoval športu a cvičeniu. Jeho čin prekvapil každého,“ nevie si vysvetliť policajtovo konanie. V Košiciach sú v strachu obyvatelia sídliska Terasa, kde neznámy muž znásilnil 14-ročné dievča a ušiel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.zoznam.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky