Na Farme sa strhol ďalší veľký konflikt. Po liste od vypadnutého Robiňa sa síce tešila Romana, no Rado s Kikou ostali ako obarení a nevedia si slová Martina Mihálika vysvetliť. Napokon to ale so svojím hnevom poriadne preženú.

Na Farme na Záhorí je opäť dusná atmosféra. Potom, ako vypadol v dueli s Romanou Robiňo, nechal farmárom záhadný list. V ňom okrem toho, že stanovil za farmára týždňa opäť Gaba, uviedol aj zaujímavé informácie. Obsah bol totiž zameraný proti Radovi a Kike, ktorých mal Robiňo viackrát počuť na záchode dohadovať sa či ohovárať ostatných. Rado a Kika sa pritom len chvíľu po odchode Gizky konečne odhodlali k rozhovoru o ich spoločnej budúcnosti. Po jeho prečítaní sa evidentne tešila len Romana, ktorá natešená mladíkovi poďakovala za úprimný list.

Pobúrenie a hnev ale neskrýval Rado s Kikou, ktorí označili jeho slová za klamstvá. Emócie však napokon neudržali na uzde a najmä Rado na adresu východniara poriadne vypenil, keď ho označil za “falošného Cigáňa”. Rovnako sa vyjadrila aj Kika, keď sa v kuchyni usmievala pri slovách, že Robiňo napísal “cigánsky list”.

Ich slová si už ale Robiňo vypočul doma a po príchode do markizáckeho Telerána poslal Radovi a Kike drsný odkaz. Na otázku, s kým sa po Farme stretne, padla jednoznačná odpoveď: “Tak s Nikou, s ktorou sme spolu a stretávam sa aj s ostatnými. Okrem Rada a Kiky. Oni nie sú pre mňa ľudia, nechcem ich už nikdy vidieť,“ odzneli slová Robiňa, ktorý praje výhru Gabovi.

Martin Mihálik sa ale rozohnil aj na svojom Instagrame, kde Rada nazval rasistom: “Mne nadáva do cigáňov a on najväčší podvodník. Obral by aj slepého o palicu. N*ser si ešte viac do huby, nemáš dosť. Rasista.” Rado sa po prečítaní listu dokonca neváhal obuť ani do Robiňovho vzťahu s Nikou a pohoršoval sa nad tým, že Robiňo prejavoval náklonnosť aj Romane. Popradčan ale zrejme neustále zabúda na to, že práve on má vonku priateľku, kým na Farme sa neváhal už po pár dňoch zblížiť s Kikou či Mirkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/martin_mihalik_