Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok si v týchto chvíľach užíva sladké ničnerobenie na zaslúženej dovolenke, kam sa vybrala spolu so svojou rodinou. Sympatická mamička troch detí však viac než čímkoľvek iným zaujala výraznou zmenou vizáže, pričom prerodom prešli predovšetkým jej vlasy!

32-ročná hudobníčka Mária Čírová pred pár dňami prekvapila výraznou zmenou, ktorou si prešli jej ešte donedávna hnedé vlasy. Speváčka si ich totiž nechala zosvetliť a dnes sa už na fanúšikov z fotografii a videí usmieva ako neprehliadnuteľná blondínka! Na sociálnej sieti Instagram sa aktuálne prihovára z dovolenky pri mori, odkiaľ zverejňuje zábery predovšetkým so synčekom Rubenom, ktorý len nedávno oslávil prvý rok.

„Takto si budeme spolu vychutnávať každý jeden deň, nech sme kdekoľvek! Poviem vám, odkedy máme tento perfektný bajk, spoznávame okolie oveľa zaujímavejším a naozaj originálnym spôsobom! Pre mňa aj pre Rubenka je to zakaždým úchvatný zážitok. A keď sme si pri kupovaní mysleli, že hodinová jazda za deň bude nášmu ročnému chlapčiatku bohate stačiť, veľmi sme sa mýlili,“ napísala nadšená mamička, ktorá neskrýva vďačnosť za všetky prežité vnemy. Čo hovoríte na jej výraznú premenu vy?

Mária ešte nedávno

Mária dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mariacirova