Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa pred viac ako štyrmi mesiacmi stala prvýkrát mamičkou. Dalo sa očakávať, že sa jej život zmení od základov, čo potvrdila aj samotná ryšavka. V priebehu tehotenstva však mala krásne rozbehnutú kariéru, ktorá musela ísť na istý čas bokom. Hviezda pódii však musí myslieť aj na budúcnosť a vhodnú prácu, ktorá uživí ju i jej krásneho synčeka.

Barbora sa veľmi tešila, že privedie na svet svoje prvé dieťatko a spoločne s talianskym partnerom Francesom netrpezlivo očakávali príchod spoločného potomka. Známy hudobník však vedie život ,,kočovníka“ a vôbec to nevyzerá tak, že by sa chcel usadiť a venovať sa rodine. Starostlivosť o synčeka tak má na pleciach predovšetkým speváčka.

Švidraňová to nepriamo priznala aj v rozhovore v šou #tbt s Matúšom Krnčokom. Posťažovala sa totiž na nedostatok pracovných ponúk, ktoré výrazne ovplyvňujú jej finančnú situáciu. Po tom, ako účinkovala v seriáli Búrlivé víno, nedostala žiadnu väčšiu rolu. Spevom sa dá pokojne uživiť predovšetkým v sezóne od konca októbra do polky februára, keď sa na Slovensku konajú plesy, bály či firemné večierky.

Mama malého synčeka Gabriela však musí zarábať počas celého roka, čo ju donútilo zamyslieť sa nad jej budúcnosťou. Rozhodla sa pre veľkolepý hudobný návrat bez svojej obľúbenej kapely. „Ja sa chcem teraz smerovať na takú sólovejšiu dráhu, popovejšiu, trošku viac komerčnejšiu, lebo treba sa uživiť, samozrejme,“ uviedla na margo novej piesne, ktorú pripravuje.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram