Zlatica (43) a Patrik (48) Švajdovci sú manželia už skoro šesť rokov a okrem rodiny ich spája aj spoločná práca. Moderátori, medzi ktorými to zjavne aj po rokoch stále iskrí, si vychutnávajú spoločné chvíle v prírode, no zároveň sa rozhodli pre radikálnu zmenu.

Moderátorské duo televízie Markíza patrí medzi stálice na obrazovkách a večerné Televízne noviny sú už nerozlučne spojené práve s manželmi Švajdovcami. Dvojica, ktorá vychováva krásnu rodinku, má však okrem skvelého súkromného aj pracovného života rozbehnutý ďalší životný projekt.

O tom, že sa u nich schyľuje k veľkej zmene, svedčia zistenia Plusky. Rodina totiž aktuálne žije v bratislavskej Karlovke, pričom sa pravidelne chodí rekreovať na chalupu do trnavskej obce Zavar. Všetko nasvedčuje tomu, že si manželia v tejto lokalite kúpili v januári nový domček, okolo ktorého prebiehajú úpravy a rekonštrukcie. Cena domčeka sa podľa odhadov môže pohybovať v sume okolo 170-tisíc eur, pričom Švajdovci minulý rok investovali aj do nového karavanu.

Zlatica sa navyše na sociálnej sieti pochválila zábermi malého Adamka, ktorý manželovi pomáha pri prácach okolo nového hniezdočka. Moderátorka však o novom bývaní zatiaľ nechce hovoriť celkom otvorene: “To máme taký spoločný dom, takže si to tu upravujeme. Je konečne jar, dávame si to dokopy. Nechcem sa k tomu viac vyjadrovať, pracujeme na ňom celá rodina,” prezradila. Je tak zrejme otázkou času, kedy markizáci vymenia rušnú Bratislavu za túto oázu pokoja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: IG/zlaticapuskarova