Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome sa blíži do veľkolepého finále, pričom diváci si mimoriadne zamilovali aj šiesty ročník obľúbenej relácie. Aj keď zatiaľ nie je isté, kto sa stane absolútnym víťazom šou, tesne pred záverom predsa len dôjde k istým zmenám.

Je tomu len zopár dní, čo sa porotkyňa Zuzana Kubovčíková Šebová stala dvojnásobnou mamičkou, keď manželovi Michalovi Kubovčíkovi porodila syna Paľka. Sympatická herečka tak stihla natočiť celkovo osem epizód, avšak v ôsmej, kedy sa súťažiaci pobijú o postup do finále, sa už, žiaľ, neobjaví.

Trefné a vtipné poznámky komičky tak nahradí bývalá porotkyňa Zuzana Fialová, ktorá pôsobila v úspešnom formáte po dobu piatich sezón. Ako uviedla pre portál markiza.sk, na hodnotenie aktuálnych súťažiacich sa už veľmi teší, nakoľko má všetkých dôkladne naštudovaných. V úlohe hosťujúceho porotcu sa dnes na obrazovkách objaví herec Juraj Kemka.

Pri Zuzane však nepôjde o jedinú zmenu v šou, práve naopak. Prekvapenie môžu diváci čakať aj na poste moderátora, keď na okamih nahradí Martina Nikodýma mladší kolega maroš Baňas. Hviezda seriálu Oteckovia bude vystupovať ako „zmenšená“ verzia ostrieľaného moderátora, pričom v šou sa už ukázal opakovane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/tvojatvarzniepovedome