Štábu aj súperkám povedala, že sa živí ako modelka. Skutočnosť je však omnoho pikantnejšia a zarážajúcejšia. Ukázalo sa, že hrala vo viac ako štyristo filmoch pre dospelých!

V českej verzii šou Nákupné maniačky sa pred časom objavila Jana Berger (32), ktorá zatajila skutočnosť, že nakrúcala filmy pre dospelých. Prezentovala sa ako bývalá modelka so skúsenosťami zo šoubiznisu, tvrdí český portál blesk.cz. Aj u našich susedov je táto relácia veľmi obľúbená a volá sa “Popelka”.  Diváci spomínaných filmov ju však spoznali a všetko sa prevalilo. Vystupovala pod umeleckými menami ako Ashley Robbins či Jana Ohara. Blesk.cz tvrdí, že v priebehu 10 rokov mala natočiť viac ako 400 po*no filmov. Hrávala najmä v scénkach s inými ženami alebo rôznymi pomôckami.

Jana Berger všetkým v súťaži zamlčala, čo robila

V roku 2011 s týmto odvetvím skončila, keď spoznala svojho budúceho manžela. „Som na materskej dovolenke a do Popelky som sa prihlásila, pretože milujem nakupovanie a módu, bohužiaľ s deťmi už to nie je to, čo predtým. Takže dúfam, že budem mať zážitky a zažijeme niečo neobvyklé,“ povedala Jana ako dôvod, prečo sa do súťaže prihlásila. “Už za oblečenie nemíňam toľko, teraz tak šesť tisíc mesačne, predtým to bolo pokojne aj 60 000,” prezradila bývala po*no herečka. Jana sa pravdepodobne musela uskromniť po tom, ako sa vzdala nakrúcania a jej príjmy sa určite značne znížili. Svoje bývalé povolanie zatajila štábu z televízie Barrandov, ktoré Popelku vysiela aj súperkám.

Takto sa Jana obliekla na tému: Konkurz redaktorky do módneho časopisu

Zdroj: blesk.cz | Foto: flickr.com, Facebook / Jana Berger, Popelka – TV Barrandov