Prichádza leto a každý uvažuje, kde strávi slnečné dni a oddýchne si od pracovných povinností. Rovnaké myšlienky mala aj česká speváčka do momentu, kým sa doslova za pár sekúnd všetko nezmenilo. Stačil jediný zlý pohyb a okamžite bola nutná zdravotná pomoc, ktorá ubolenú ženu ratovala. Diagnóza lekárov však nebola priaznivá.

Nešťastie sa stalo Marte Jandovej (43), ktorej sa stal osudný jeden obyčajný schod, na ktorý nesprávne stúpila. Okamžitá bolesť a pád spôsobil, že frontmanka kapely Die Happy si mesiac poleží a na dovolenku pri mori či fyzicky náročné turné môže zabudnúť.

Češka žijúca v Nemecku má komplikovanú zlomeninu nohy, ktorú má v sadre. Koncerty a fyzické náročné aktivity má zakázané, ale vyzerá to tak, že Marta je tvrdohlavá a vystupovať aj napriek všetkému bude. Svedčí o tom jej odkaz na sociálnej sieti.

„Plány na leto? Popoludní som si ich spláchla do záchoda. Festivaly budú v sede. Čo ťa nezabije, to ťa posilní. Sedenie na pódiu bude zábava,“ napísala pozitívne naladená Jandová.

Takto cestuje Marta po koncertoch

Zdroj: instagram.com |  Foto: instagram.com, pixabay.com