V Bratislave došlo v bytovom dome v Karlovej Novej Vsi k veľkému nešťastiu. Len 3-ročný Peťko si sám otvoril okno, vytlačil sieťku proti hmyzu a spadol na schody pod domom. Bol okamžite prevezený do nemocnice.

K veľkému nešťastiu došlo v bratislavskej Karlovej Novej Vsi. Len 3-ročný Peťko si mal podľa informácii portálu Nastope sám otvoriť okno v obytnom dome. Potom, ako sa mu podarilo vytlačiť aj sieťku proti hmyzu, vypadol z okna na druhom poschodí, pričom skončil na schodišti pod domom.

Smutnú udalosť už pre Topky potvrdila aj hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR Alena Krčová, ktorá uviedla, že záchranári zasahovali pri zranenom dieťati.

Bližšie informácie podala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková: “V nedeľu v čase krátko pred 9:30 sme prijali oznámenie o 3-ročnom chlapcovi, ktorý mal vypadnúť na Landauovej ulici v Bratislave. Dôsledkom pádu utrpel chlapec zranenia, s ktorými bol privolanými záchranármi prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. V tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví,” dodala. Stav chlapčeka je momentálne stabilizovaný.

Zdroj: topky.sk, nastope │ Foto: YouTube/RT