Počas uplynulého víkendu sa v domácich médiách objavila krásna novinka ohľadom Dary Rolins, ktorá je opäť šťastná po boku muža. Popová diva sa tentokrát zamilovala do najúspešnejšieho českého futbalistu Pavla Nedvěda, pričom ten aktuálne žije v talianskom Turíne.

Láska medzi Darou Rolins a Pavlom Nedvědom sa zrodila približne pred šiestimi mesiacmi, kedy speváčka pravidelne navštevovala Taliansko z pracovných dôvodov. Práve tu mala podľahnúť čaru športovca, ktorý sa len pred pár týždňami oficiálne rozviedol s manželkou po takmer 30-ročnom partnerstve. 

Viceprezident talianskeho Juventusu prežíva so slovenskou hviezdou veľkú lásku, o čom svedčia aj slová Dary. “Nie sme dokonalí, ale myslím, že máme obaja srdce na pravom mieste. Aj preto svojho „nového“ muža milujem a rovnako jak on pri mne, stojím aj ja pri ňom. V dobrom aj v zlom,“ napísala na sociálnej sieti Instagram.

Keďže si aktuálne dvojica vychutnáva začiatok veľkej lásky, mnohých fanúšikov zaujímalo, ako to bude s párom ďalej a či sa mieni Pavel presťahovať späť do Českej republiky, kde žije aj Dara so svojou dcérkou Lolou. Do situácie vniesla viac svetla Nedvědova dcéra Ivana: “Žiadne sťahovanie do Čiech rozhodne v pláne nemáme,” povedala rozhodne pre portál životvčesku.cz. Žeby sa tak hviezda slovenských pódii presťahovala za svojim partnerom do Talianska?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivotvcesku.cz | Foto: IG/ivananedved, dararolins_vermi