Ivan Tásler si počas posledného roka prešiel poriadne turbulentným obdobím, kedy vyšlo najavo, že s manželku Aničkou išli definitívne od seba. Na svadbe Jána Ďurovčíka sa zahľadel do krásnej Denisy, ktorá má mať údajne po ročnom vzťahu sladké tajomstvo.

Ivan Tásler (41) si po siedmich spoločných rokoch s manželkou Aničkou povedali zbohom. Keď vyšla táto informácia najavo, spevák už randil so svojou novou láskou Denisou (25). S tmavovláskou s veľkými perami sa dal dokopy na svadbe Jána Ďurovčíka, kde sa dvojica do seba okamžite zahľadela.

Po mediálnych dohadoch o nevere sa napokon rozhodli prehovoriť rodičia mladej Denisy a dnes už zaľúbenci neskrývajú svoju lásku ani na sociálnej sieti. Zamilované hrdličky tvoria párik už rok a údajne majú najnovšie skrývať aj sladučké a veľmi čerstvé tajomstvo.

Aj keď Tásler s Aničkou spoločného potomka nikdy nemali, s Denisou má podľa informácií denníka Pluska čakať bábätko! “Denisa čaká s Ivanom dieťatko a v týchto dňoch je na začiatku tehotenstva. Obaja sú nesmierne šťastní a ich prvého bábätka sa už nevedia dočkať,” prezradil anonymný zdroj z okolia dvojice. Mladá priateľka Táslera však tieto slová poprela: “Nie, nie som tehotná,” odvetila. Kde je však napokon pravda, sa zrejme dozvieme až v nasledujúcich týždňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/denisaverna, YouTube