Porotca súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar sa s fanúšikmi delí o svoj hudobný talent aj špecifický druh humoru, ale svoje súkromie si svedomito stráži. Na verejnosť sa však dostala informácia o malom bábätku, ktoré nosí jeho gény!

Marián Čekovský bol ešte donedávna hrdým otcom troch detí. Dcérky Hannah a Sofiu mu porodila o 7 rokov staršia partnerka Ľubica, ktorú oslovoval „manželka“, avšak ich vzťah sa po takmer dvadsiatich rokoch rozpadol potom, čo spoznal speváčku Natašu.

Partnerka z brandže Nataša Ďzunková mu porodila syna, ten však nie je posledným z jeho potomkov! Aj keď si porotca Superstar svoje súkromie starostlivo stráži, na potvrch vyplávala informácia o druhom spoločnom synovi Nataše a Mariána. Dvojici sa to dokonca podarilo tajiť viac ako rok!

Najnovší rodinný prírastok v Čekyho klane sa volá Nikolaj, detaily zo súkromia ale slovenský hudobník konkretizovať nechcel. „Áno, mám štyri deti – dve dcéry a dvoch synov. Synček, ktorý sa nám narodil vlani, sa volá Nikolaj a je to krásne dieťatko,“ uviedol hudobník pre týždenník Šarm. Dané zároveň s odstupom potvrdil aj v rozhovore pre TV NOVA, pričom bližšie informácie konkretizovať nechcel. Prajeme všetko dobré!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm | Foto: IG/cekovskym