V jojkárskom Inkognite sa pravidelne objavuje hádajúca štvorica. Doteraz sa partia príliš nemenila. Prichádzajú však zmeny. 

V relácii, kde známe tváre obrazoviek tipujú povolania a nakoniec meno tajného hosťa sa udejú zmeny. Medzi hádajúcimi sú vždy štyri slovenské osobnosti. Najväčšou stálicou je Zdena Studenková, ktorú si diváci pamätajú z tejto relácie aj z minulosti. Rovnako aj teraz sa spomedzi všetkých vyskytuje najčastejšie.

Okrem nej sa tam pravidelne objavuje aj herec Jozef Vajda a Michal Hudák, hudobník Marián Čekovský či moderátor Marcel Forgáč. Ženskú časť často tvorí aj herečka Zuzka Šebová. Tento pomerne stabilný tím sa tvorcovia rozhodli rozšíriť o ďalších hostí, informuje portál topky.sk. A práve v najnovšej časti Inkognita divákov prekvapí, že stálica Zdena sa tam neobjaví.

Okrem stálic sa začnú v Inkognite objavovať aj nové osobnosti

Ukázal sa tam však niekto úplne nový. A to humorista a herec Juraj „Šoko“ Tabáček známy z markizáckej Hornej Dolnej. Nie je to však na stálo, no aj v budúcnosti diváci uvidia v pozícii hádajúcich viacero nových tvárí. „Chceli sme vyskúšať ďalších ľudí, aby to bolo aj pre diváka pestrejšie,“ povedal pre Topky režisér Inkognita Tomáš Eigner. Dodal, že ďalším dôvodom je vyťaženosť hercov, pretože nie je vždy jednoduché natáčať so všetkými naraz.

Stálice vraj v projekte ostanú, no chcú sa vrátiť aj k prirodzenej rotácii, ako to bolo v Inkognite v minulosti. Šoko sa podľa slov režiséra osvedčil a tak je pravdepodobné, že hádať povolania bude častejšie.

Komik Juraj „Šoko“ Tabáček do kresla pravdepodobne zasadne aj v budúcnosti

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook