Televízia Markíza už začiatkom septembra spustí 7. ročník divácky obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, kde známe osobnosti domáceho šoubiznisu strácajú svoju identitu a menia sa na uznávaných spevákov domácej či svetovej scény.

Kým spevák Mário „Kuly“ Kollár je jedinou stabilnou súčasťou úspešnej relácie od absolútneho začiatku, k herečke Zuzane Fialovej a Danovi Danglovi si v piatej sérii do poroty sadla Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá sa po boku desmoďáka objaví aj v siedmom ročníku šou.

Markíza si však prichystala pre divákov zmeny a k dvojici prizvala superstarovského porotcu Mariána Čekovského a hviezdu tanečnej šou Let’s Dance, MMA zápasníka Attilu Végha. „V každom ročníku Tváre sa snažíme prinášať novinky, o ktorých si myslíme, že by mohli byť pre divákov atraktívne. Jednou z tohtoročných noviniek sú noví porotcovia. Som si istý, že porota v novom zložení prinesie na obrazovky veľa humoru a zábavy. A to je naším cieľom,“ uviedol pre Markízu kreatívny producent a režisér Pepe Majeský.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk