Je tomu len vyše roka, čo slovenský šoubiznis prekvapila rýchla svadba kontroverzného páru, ktorý si povedal áno iba mesiac po zásnubách. Teraz dvojica oznámila rozchod.

Už dlhšie sa šepkalo, že influencerka Mikela Vlček a jej manžel Miroslav viac netvoria pár. Dvojica k sebe horela veľkou láskou, no tá nebola iba romantická, ale aj divoká. Dvere do súkromia manželia pravidelne otvárali i na Instagrame, pričom koncom roka si obaja zmerali sily v kulinárskej šou Bez servítky.

Známa čiernovláska posledné dni zverejňovala príspevky, ktoré nasvedčovali tomu, že vo vzťahu s drsným Mirom prestala byť šťastná a začína pracovať na vlastnom šťastí. Pred pár dňami špekulácie definitívne potvrdila – oznámila rozchod, ktorý prišiel už pred tromi týždňami.

„Chcela som, aby ste už mali stopercentne potvrdené z mojej strany, že som sa rozišla so svojím manželom a idem sa rozvádzať,“ otvorene priznala Mikela s tým, že s dcérkou bývajú v novom prenajatom dome.

„Myslím si, že môj manžel to čakal, lebo som mu to veľakrát povedala. Že keď sa nezmenia určité veci, tak sa toto môže stať a naozaj dlhodobo som už nebola ani pokojná, ani šťastná. Bolo to čím ďalej, tým horšie,“ pokračovala mamička, ktorá pri Mirovi nenachádzala pokoj, úctu a rešpekt.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

 „To divoké talianske manželstvo, ktoré ma zozačiatku bavilo, tak už mi to prišlo totálne cez hranicu,“ prezradila influencerka. Tá už dávnejšie uviedla, že vo vzťahu prestala byť sama sebou a prezentovala niečo, čím v skutočnosti vôbec nebola.

„Môžem povedať, že posledného polroka som tak strašne túžila po tom, aby sa medzi nami všetko upravilo. Aby tam bola väčšia pokora, aby tam bol rešpekt jeden k druhému. Aby sa tam neprekračovali hranice vulgárnosti ani žiadnych iných vecí,“ uviedla čiernovláska, podľa ktorej je najhoršie to, že si jej manžel vôbec neuvedomuje, prečo vlastne nastal koniec.

Mikela s odstupom času uznáva, že svadba bola unáhlená a keby počkali dva roky, zrejme by k nej ani neprišlo. Ako sa tiež vyjadrila, Mira už nemiluje, žiadosť o rozvod je podaná a ona sa teraz bude sústrediť iba na seba, sebalásku, sebarozvoj, pomoc iným ženám a v neposlednom rade svojej dcérke.

rozchod

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

Zdroj/Foto: Instagram/mikela_vlcek