Kým pred pár rokmi bola obyčajným dievčaťom z Oravy, ktoré svojimi vtipmi bavilo spolužiakov a známych, dnes pozná Evu “Evelyn” Kramerovú celé Slovensko. Po nečakane úspešnom videu s chorvátskymi kunami sa stala jednou z najúspešnejších komičiek krajiny, pričom momentálne žiari aj ako moderátorka či herečka na filmovom plátne!

Potom, ako dostala Eva “Evelyn” Kramerová možnosť moderovať reality šou Farma 10, momentálne sa film Lovenie, v ktorom je jednou z hlavných úloh, objavuje v kinách po celej Slovenskej i Českej republike. Markizácka hviezda je však okrem iného aj jednou z tvárí seriálu Horná Dolná, kde stvárňuje sestru Petry Polnišovej, jednej z najpopulárnejších komediálnych herečiek na domácej scéne.

Ako sa však zdá, dievčatá si padli do rany všetkými desiatimi aj v súkromí a dnes už pripravujú svoj nový filmový projekt, ktorý by mal niesť názov (S)exmanželia. Podľa mediaboom sa na komédii autorsky podieľa práve Petra, a to v tíme s komičkou Evelyn, pričom komédia by mala byť o dvoch bývalých partneroch, ktorí si k sebe opäť hľadajú cestu.

“Scenár je hotový, ale kým sa dostane na plátna kín, čaká nás ešte sizyfovská práca,” uviedla autorka námetu Polnišová pre týždenník Eurovízia. Aj keď doposiaľ nie je jasné, v akých úlohách sa humoristky objavia, už teraz je isté, že pôjde o poriadnu smršť zábavy. Petra by mala byť zatiaľ síce hlavnou predstaviteľkou filmu, avšak pripúšťa, že ak režisér zmení jej rozhodnutie, bude ho rešpektovať.

Zdroj: mediaboom.sk, Eurotelevízia | Foto: Facebook, TV Markiza, Instagram/Evelynjefresh, PetraPolnisova