Veľkolepý návrat do Oteckov? Herečka pripustila reštart TOP postavy!

Dátum:

Markizácky seriál Oteckovia sa neustále teší diváckemu úspechu, pričom len prednedávnom došlo k výraznejším hereckým obmenám. Kým z hitu televízie odišli hviezdy Dominika Kavaschová, Mary Bartalos či Anna Jakab Rakovská kvôli mamičkovským povinnostiam, seriál opustil aj Braňo Deák a Jana Kovalčíková.

Jeden z najväčších hitov TV Markíza sa teší aj po štyroch rokoch z veľkého diváckeho záujmu. Denný seriál dal príležitosť presadiť sa už viacerým hercom, kým k najobľúbenejším postavám vôbec patrila rola bláznivej Sisy Drobnej, ktorú stvárňovala Dominika Kavaschová.

Tá sa na nedostatok pracovných príležitostí rozhodne sťažovať nemôže, pričom je jednou z najobľúbenejších tvárí domáceho šoubiznisu. Sympatická východniarka si však aktuálne užíva čaro materskej dovolenky s vytúženou dcérkou Maiou, kým aktuálne bola hviezdou relácie 2 na 1. Následne sa objavila aj ako hostka v Teleráne, kde sa jej moderátorky Kvetka Horváthová a Lenka Šóošová opýtali, kedy plánuje návrat do práce.

,,Mám nejaké filmy, ktoré idem točiť, čo sa veľmi teším. Lebo doteraz na to nebol priestor aj kvôli divadlu, aj som mala roztočené seriálové veci. Takže teraz som sa sľúbila na pár filmov, to by som chcela dotočiť a potom od septembra už možno by som sa aj vrátila buď do Oteckov, alebo možno nejaký nový projekt. Uvidíme,“ prekvapila obľúbená Dominika, pre ktorú však ostáva stále prioritou číslo jeden spokojnosť jej jednoročnej dcérky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/donda_kawa, j.kovalcikova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...