Veľkolepá šou Let’s Dance už onedlho spozná nového kráľa a kráľovnú tanečného parketu, pričom v hre sú posledné štyri fantastické páry. V aktuálnom ročníku sa stretli mimoriadne vyrovnaní súťažiaci, spomedzi ktorých je len ťažké tipovať, kto z nich sa postaví na stupienok víťazov.

Ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance sprevádza už od začiatku zopár nepríjemností. Kým uplynulú nedeľu takmer pre zranenie nevystúpili Gabriela Marcinková a Matyáš Adamec, s Henrietou Farkašou sa pred pár týždňami zahrávalo pandemické ochorenie. Kým športovkyňa sa napokon na parket vrátila, menej šťastia mala speváčka Mária Čírovú, ktorá utrpela nepríjemné zranenie.

34-ročná trojnásobná mamička musela kvôli natrhnutému medzirebrovému svalu ukončiť pôsobenie v súťaži, pričom zo zdravotných problémov sa zotavuje dodnes. Lekármi jej bol nariadený pokojový režim, avšak po dlhých týždňoch sa predsa len vráti na obrazovky. Ako uviedol pre Nový Čas PR manažér Markízy Tadeáš Kurka, v 9. kole Let’s Dance bude svojim spevom doprevádzať manželov Gáboríkovcov pri slowfoxe. Mária zaspieva skladbu All of Me od Johna Legenda.

„Moje obľúbené aktivity ako kone či gymnastika idú stále bokom. Zatiaľ mám trocha obavy začať s niečím novým, predsa len sa stále môže niečo znova natrhnúť. Snažím sa držať pokynov lekára a nebyť nejaká príliš akčná,“ povedala Novému Času speváčka, kým len pred pár hodinami sa po dlhšom období predsa len odvážila navštíviť milované kone.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas |  Foto: IG/mariacirova, tvmarkizaofficial