Je tomu len zopár hodín, čo sa v Staples Center v Los Angeles konal 62. ročník odovzdávania hudobných cien Grammy. Kým hlavné kategórie absolútne zvalcoval americký zázrak Billie Eilish (18), na pódiu jednoznačne kraľovala spevácka hviezda Demi Lovato (27).

Odovdzávanie hudobných cien Grammy bolo plné prekvapení, fantastických hudobných výkonov, ale aj emócii. Okrem skutočnosti, že hviezda novej generácie Billie Eilish získala ocenenia v hlavných kategóriách album roka, nahrávka roka, pieseň roka, nováčik roka a najlepší popový album roka, mimoriadnu pozornosť si vyslúžila aj jej staršia kolegyňa Demi Lovato.

Speváčka, ktorej hlasový fond odborníci prirovnávajú k Mariah Carey, bojovala v poslednom období s vlastnými démonmi. Potom, ako bola v dôsledku predávkovania sa prevezená na odvykaciu kliniku, absolútne sa stiahla zo sveta médii a uplynulú noc vystúpila prvýkrát po dvoch rokoch. Demi sa pred divákov postavila v nádhernej bielej róbe v doprovode pianistu a divákov absolútne odzbrojila vlastnými slzami.

Po úvodných tónoch totiž nezvládla svoje emócie a skladbu „Anyone“ musela začať spievať od začiatku. Ako sama uviedla, stáť opäť na pódiu bolo pre ňu doslova neuveriteľné. „Ďakujem vám všetkým za lásku, podporu a že ste so mnou zdieľali tento okamih. Milujem vás všetkých,“ vyznala sa. Záznam z vystúpenia Demi Lovato sa aktuálne šíri do celého sveta, pričom len za 10 hodín má viac ako 2 milióny zhliadnutí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/demilovato, YouTube | Video: YouTube