Šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa zúčastnili už tisíce nádejných hudobníkov, pričom viacerým rozbehla televízna súťaž fantastickú kariéru. Kým Adam Pavlovčin, Barbora Piešová, Miro Jaroš či Emma Drobná chytili svoju príležitosť za pačesy, sľubne rozvíjajúcu sa dráhu nechala na druhej koľaji favorizovaná Diana Kovaľová.

Mladá speváčka Diana Kovaľová (17), ktorá zaznamenala mimoriadny úspech v šou Superstar v roku 2020, kedy vyhrala Barbora Piešová, sa vracia na Slovensko! Sympatická hudobníčka sa zúčastnila súťaže v období, kedy mala len 15 rokov, pričom bola jednou z TOP favoritiek obávaného kata Paľa Haberu.

„Dianka, nestáva sa mi, že by som nemal slová niekedy potom, čo vidím. Už som toho videl v týchto súťažiach, našej Superstar dosť veľa, ale keď poviem, že vidím jeden z najväčších talentov, ktoré prešli touto súťažou, tak myslím, že nie som ďaleko od pravdy. Prial by som ti, aby si so svojim talentom aj s ľuďmi, ktorí sa budú o teba starať, zachádzala veľmi rozumne, aby si ho nepremrhala, pretože je obrovský,“ povedal Kovaľovej počas šou.

Nakoľko speváčka dlhodobo žije v španielskej Malage, po ukončení pôsobenia v súťaži sa vrátila domov, kde si dokončila strednú školu a získala maturitu. Potom, ako sa jej začali prázdniny, sa vrátila späť na Slovensko, kde bola v piatok hostkou markizáckeho Telerána a oznámila svoj veľkolepý comeback. Skromná hviezdička, ktorá si skrátila umelecké meno na Diana K. pred kamerami dokonca zaspievala vlastnú tvorbu, pričom porota Superstar by z nej mala určite radosť aj s odstupom času.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: markiza.sk, IG/dianakovalovaofficial, pavolhabera