Ešte predtým, ako sa na naše obrazovky dostali turecké či indické telenovely, domáci diváci boli zvyknutí predovšetkým na mydlové opery z Argentíny či Mexica. Kým momentálne môžete na TV Doma s obľubou sledovať príbehy Cennet či Sandya, svetlo môjho života, už onedlho sa do vašich životov vráti jedna z prvých ikonických krások, ktorú milovali tisíce žien po celom Slovensku.

Jednoducho Mária, Mária, Manuela, Rosalinda, Divoký anjel či Skrytá vášeň, to je len zlomok prvých telenoviel z latinskej ameriky, ktoré si rokmi zamilovali slovenskí diváci. Napriek tomu, že televízie v poslednom období prinášajú romantické príbehy predovšetkým z Indie či Turecka, už koncom júna sa na markizaplus.sk vráti jedna z najikonickejších krások všetkých čias.

Ako avizoval portál markiza.sk, 23 rokov od padnutia poslednej klapky sa slovenské milovníčky telenoviel môžu opäť tešiť na krásnu Esmeraldu! Dnes 51-ročná Leticia Calderón bude ako slepá plachá divožienka bojovať o srdce José Armanda (Fernando Colunga), pričom im v láske nebude stáť len majetná rodina mužského hrdinu, ale aj množstvo iných nástrah.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: televisainternacional.com | Video: YouTube