Speváčka Tina (38) pred rokmi šokovala svojich fanúšikov, keď oznámila koniec hudobnej kariéry. S odstupom času sa však predsa len vrátila na pódiá, pričom aktuálne má na svojom konte nový singel Do rúk. Ten nahrala s čoraz úspešnejším Alanom Murinom.

„Táto skladba mi ležala v šuflíku už pár rokov ako pár sekundové demo. Niekedy sa mi stane, že vec rozrobím a v určitom bode si ju odložím, ak s ňou neviem ísť ďalej. Toto bol presne ten príklad a je krásne vidieť, ako do seba veci zapadajú presne tak, ako majú,“ začína rozprávať príbeh skladby Alan Murin.

Potom, ako dokončil svoju časť, cítil, že skladba potrebuje kontrast, prehĺbenie myšlienky, príbehu a emócie. „To všetko sa podarilo, keď som k sebe do štúdia zavolal Tinku. Najprv sme sa bavili o živote, o tom, čo v nej pesnička vyvoláva a sama priznala, že jej téma hovorí priamo z duše. Písanie jej časti bol veľmi silný a očisťujúci proces, skoro ako terapia. Myslím si, že práve táto autentická výpoveď môže za to, ako veľmi sa to dotklo ľudí aj bez vizuálu,“ dodal A. Murin.

Skladba sa dostala na vrchol rebríčka YouTube trendov aj bez toho, aby mala videoklip. Spevák sa o tom dozvedel cez story na sieti Instagram. „Veľmi milo ma to prekvapilo, pretože nemala ani videoklip. Vôbec sme nepočítali s tým, že to bude mať až taký výtlak. Sme za to extrémne vďační. Počas tvorenia v štúdiu sa nám podarilo zachytiť veľmi surovú, úprimnú a autentickú emóciu. To, čo sme vtedy obaja prežívali, sa nám podarilo pretaviť do skladby,“ ozrejmil spevák, pričom pripustil aj to, že svojím obsahom skladba mohla osloviť aj v tomto období, kedy nikto nechce byť sám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube