Fanúšikovia jedného z najúspešnejších seriálov sveta neskrývajú nadšenie. Americká herečka Sarah Jessica Parker, ktorú obdivovali milióny žien ako ikonickú newyorskú hviezdu Carrie Bradshaw, potvrdila informáciu, že obľúbený seriál sa vracia späť na televízne obrazovky!

Keď sa v roku 1998 začal vysielať seriál Se* v meste, ženy po celom svete doslova šaleli a túžili žiť životy štyroch nespútaných priateliek, ktoré riešia predovšetkých módu, vzťahy a pitie drinkov v obľúbených podnikoch. Americká šou sa dočkala celkovo šiestich sérii a dvoch celovečerných filmov, pričom tretie stroskotalo na odmietnutí podpísania zmluvy herečkou Kim Cattrall.

Práve 64-ročná hviezda, ktorá sa objavila aj vo filme Policajná akadémia, mala byť čiernou ovcou štvorice, nakoľko sa medzi kolegyňami cítila nechcená a nedocenená. Otvorený konflikt so Sarah Jessicou Parker napokon viedol až do mimoriadnych rozmerov, kedy jej Kim venovala po kondolencii k úmrtiu brata prostredníctvom Instagramu tvrdý odkaz. “Nie si moja rodina! Nie si moja kamarátka! Píšem to teraz, aby som ti naposledny povedala, prestaň využívať tragédiu v mojej rodine na to, aby si si obnovila imidž milého dievčaťa!” odkázala seriálovej Carrie.

Aj keď sa cesty dvoch z hlavných hrdiniek nadobro rozišli, Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Amanda) a Kristin Davis (Charlotte) prekvapili 10. januára fanúšikov obľúbenej kultovky jedinečnou informáciou. Podľa ich slov sa seriál vráti na obrazovky HBO Max nielen s novým dejom, ale aj názvom And Just Like That, pričom Kim Cattrall sa pokračovania nezúčastní.

Napriek skutočnosti, že ešte nebol zverejnený konkrétny dátum uvedenia novej série, dej by sa mal zaoberať komplikovanou realitou života a priateľstva žien vo veku 50 rokov. Diváci sa tak môžu už dnes tešiť na desať polhodinových epizód, ktoré by sa mali začať nakrúcať na jar tohto roka.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: HBOMax, IG/SJP, eonline.com | Foto: wallpaperflare.com, nda.ac.uk