September sa nám nenápadne prehupol do jeho druhej polovice, čo je jasným signálom, že jeseň máme za dverami. No nečaká niekde za rohom aj tá vaša láska, o ktorej už toľko snívate?

[sociallocker]Možno práve v septembri zistíte, že ten pravý/á je bližšie, ako by ste si mysleli.

BARAN

Ak ste šťastne zadaný, svoju lásku si strážte ako oko v hlave, veď máte predsa toho najlepšieho partnera, akého ste si kedy mohli priať. Venujte sa jeden druhému a navzájom si dokazujte, ako veľmi vám na vás záleží. Len pevný a stabilný vzťah je predurčený na skutočne plnohodnotný partnerský život.

Nezadaným by tiež mohlo svitnúť na lepšie časy. I keď ste mali v poslednom období pocit, že v láske máte poriadnu smolu, tieto dni sa to možno celé zmení. Ak nebudete sedieť len doma a utápať sa v depresiách, niekde v spoločnosti spoznáte osobu, ktorá vám ihneď padne do oka.

BÝK

Zadaných býkov nečaká žiadna výrazná zmena. Vo vzťahu vám to výborne funguje, takže nepokazte si to zbytočnými hádkami. Ak je aj nejaký problém, skúste sa najskôr pozrieť na seba, až potom smerujte výčitky k vášmu partnerovi.

Ak ste vašu lásku ešte nenašli, možno robíte v niečom chybu. Skúste trošku upustiť od vašich ideálov a nehľadajte dokonalého partnera, veď nikto z nás taký ani nie je.

BLÍŽENCI

Poučte sa z chýb, ktoré ste urobili a snažte sa im vo vašom vzťahu vyhnúť. Život je predsa o tom, že sa každý učí na vlastných zlyhaniach a preto to neberte na ľahkú váhu. Ak to vo vzťahu nie je ideálne, skúste sa zamyslieť, prečo to tak asi je.

Pre nezadaných platí to isté pravidlo a ak si neviete nájsť partnera, možno robíte niekde chybu. Prílišná unáhlenosť vám rozhodne nepomôže a môže spôsobiť len viac chaosu a bolesti. Poriadne nad všetkým popremýšľajte, kým do niečoho skočíte.

RAK

Ak ste šťastne zadaný a váš vzťah vynikajúco funguje, mali by ste sa posunúť zase niekam ďalej. Práve teraz je skvelý čas na splodenie potomka, ktorý vašu lásku s partnerom ešte viac zocelí.

Nezadaní raci sa môžu tešiť na osudové stretnutie, ktoré sa môže skončiť skutočne veľmi pekným vzťahom. Neunáhlite sa však a svoje city držte spočiatku na uzde. Začiatky vo vzťahu sú predsa najkrajšie, preto si to aj patrične užívajte.

LEV

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, ale nemusí to byť vždy tak. I keď ste to riskli, po nejakom čase vás práve odlišné spoločné záujmy môžu rozdeliť. O všetkom sa treba s partnerom vždy poriadne porozprávať a vedieť urobiť aj nejaké tie kompromisy.

Nezadní môžu stretnúť svoju lásku na nejakej akcii, v škole či v kurze. Poriadne sa teda okolo seba poobzerajte a možno je ten pravý/á bližšie, akoby ste si boli mysleli.

PANNA

Ak sa vo vašom vzťahu objavia menšie nezhody, vôbec to nevadí. Stačí sa o všetkom len porozprávať a určite sa to vysvetlí. Vzťah je predsa o komunikácii a práve vďaka nej váš vzťah ešte viac posilníte.

Možno práve september je ten správny čas stretnúť niekoho zaujímavého. Ak sa tak aj stane, nič neunáhlite. Aj z nezáväzného vášnivého flirtu môžete mať neskôr hlavu v smútku a vášmu duševnému zdraviu to nijako nepomôže.

2. časť horoskopu uverejníme v najbližších hodinách.

Foto: pixabay.com
[/sociallocker]