Ste zvedaví, čo očakávať od druhej polovice prázdnin? Kto by mal v lete spomaliť, kto získa odmeny za svoju tvrdú prácu či kto by mal minúť úspory na cestovanie? Veríme, že každé znamenie si bude užívať pracovné, no aj osobné úspechy. Zistite, čo vám na august predpovedajú samotné hviezdy!

 

BARAN

Mesiac August bude zameraný na fantastické komunikačné schopnosti Baranov. Merkúr spolu s Lunou pomôžu tomuto znameniu vybrúsiť intelekt, a zároveň vyriešia pracovné či finančné problémy. Pozor však na vplyv Venuše, ktorá bude Baranov nabádať k zbytočnému míňaniu. Je dôležité, aby počas letných nocí nevyťahovali peňaženky viackrát, ako je obvyklé.

BÝK

Tento mesiac je vhodný pre dovolenku, keďže vďaka postaveniu Merkúra z Býkov pomaly vyprcháva životný elán. Pracovná morálka sa tak môže dostať k bodu mrazu, a preto je dôležitý reset. V súkromí môže toto znamenie potrápiť komplikovaná komunikácia či nepochopenie problému zo strany partnera. Mali by však žiť pri zemi a nevzlietnuť nad svoje pomery, postupne sa tak môžu dostať do dlhov.

BLÍŽENCI

Venuša tomuto znameniu vynahradí utrpenie z uplynulého mesiaca a na Blížencov sa konečne usmeje šťastie. Medziľudské vzťahy sa budú zlepšovať, čo poteší predovšetkým ľudí bez partnerov. Rozhodne však nemôžu zaspať na vavrínoch a vysedávať doma. Musia sa snažiť byť viac spoločenskejší, čo pomôže pri dohodách s kolegami, ale aj s vedením. Taktiež by mali Blíženci investovať do svojho vzhľadu, čo sa odzrkadlí na milostnom poli.

RAK

Raci môžu byť z mesiaca August nadšení, keďže sa vyriešia ich problémy v láske, ale aj financiách. Toto znamenie sa môže pripraviť na podporu zo strany priateľov či rodiny pri náročnom období, ktoré však s prehľadom zvládnu. Je nutné na chvíľu zmeniť vzduch a spoločne s kamarátmi vymyslieť výlet plný dobrodružstiev. Mali by však cestovať až po 8. auguste, kedy im hrozia hádky s partnermi.

LEV

Levov rozhodne nesklame ani druhá polovica prázdnin. Až do 23. augusta disponujú energiou a nákazlivým optimizmom. Dokonca zatúžia po umeleckom vyjadrení, či už v súkromnom alebo pracovnom živote. Mali by si však dať pozor na príliš veľké ,,fantazírovanie“. Možný konflikt nastane s ich nadriadeným, preto je dôležité, aby kontrolovali svoje veľké ego.

PANNA

Slnko dolieva tomuto znameniu zdravú sebaistou, čím sú energetické ,,zásobníky“ zaplnené až po okraj. Panny by sa mali pustiť do odvážnejších aktivít a tentokrát by mali prekonať strach, ktorý ich neustále trápi. Rozhodne by sa však nemali báť zasiahnuť aj vo veciach rodiny či zamestnania. Sú totiž schopné presadiť si svoje záujmy. Okolie ich považuje za prirodzenú autoritu.

VÁHY

Vesmír zrejme zabrnká Váham na ich spoločenskú nôtu, pričom im pridá omnoho viac príležitostí na rozvoj ich osobnosti. Priateľstvá tohto znamenia sa budú postupne prehlbovať a existuje šanca, že z dobrého kamarátstva môže vzniknúť vzťah. V práci by Váhy nemali byť lenivé, hlavne keď sú ich nariadení na dovolenke. Práca ich aj tak dobehne, no ich veľkou devízou je skvelá výrečnosť.

ŠKORPIÓN

Znamenie škorpiónov by sa malo snažiť letné mesiace prežiť s ľuďmi z ,,rovnakého cesta“. Jupiter im zaručí zosilnenú príťažlivosť, ktorá môže vygradovať okolo 26. augusta. Ide predovšetkým o novú lásku, resp. súkromný život. V prípade pracovnej stránky je možné, že sa ich kolega bude snažiť podviesť alebo ich ponížiť pred šéfom. Hádky a rozpory sa však od 13. augusta postupne rozplynú.

STRELEC

Merkúr pridáva tomuto znameniu iskru v komunikácií a v bystrom uvažovaní. Obe tieto znalosti môžu následne využiť vo svojej profesií, ale aj v milostnom vzťahu. Dokonca sama Afrodita im pomáha pri zosilnení sympatií k potenciálnemu priateľovi. Okolo 14. augusta sa môžu tešiť na finančné prilepšenie alebo darček, po ktorom tajne túžili. No rozhodne by Strelci mali tráviť viac času s priateľmi, nie je to premárnený čas.

KOZOROŽEC

Mars sa stal kľúčovým pomocníkom pri druhej polovici prázdnin, keďže toto znamenie potrebuje ,,dobiť baterky“. Vplyv planéty však ocenia aj v milostnej oblasti, keďže môžu prísť hádky s partnerom. V pracovnej oblasti sa môžu dostať do slepej uličky, pričom hrozia straty pri odmenách. Nie je však nutné panikáriť, postupne sa všetko vykryštalizuje. Náladu im zlepší aj kreatívna myseľ, ktorou disponujú. Nemali by zabúdať na ich skvelé nápady a šikovnosť.

VODNÁR

Zdá sa, že toto znamenie zožne sladké plody svojho predchádzajúceho úsilia. Je čas, aby si konečne užili to, po čom tak dlho túžili. Jupiter im zaručuje pocit slobody a relaxu. Je však dôležité nezabúdať na svoje milostné vzťahy, keďže teraz majú možnosť začať nový vzťah alebo posunúť už existujúci vzťah na novú úroveň. Vďaka finančnému prilepšeniu si dokonca môžu vyhodiť z kopýtka.

RYBY

Toto znamenie čaká nesmierne úspešný mesiac, pričom sa mu bude dariť vo všetkých smeroch. Vďaka Neptúnu bude od 13. augusta nad nimi žiara, ktorá im splní jedno želanie za druhým. V prípade nezadaných ľudí existuje veľká šanca, že nájdu svoju spriaznenú dušu. Rybám sa však odokryje aj ich umelecký talent, o ktorom doteraz nemuseli vedieť. Môžu si tak prerobiť domácnosť, čím sa budú v rodinnom hniezdočku cítiť o čosi lepšie. Netreba sa obávať o peniaze, budú mať aj na zbytočné rozhadzovanie.

Zdroj: horoskopy.blesk.cz  |  Foto: Pixabay, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.