VEĽKÝ KONFLIKT má dohru! Na Matoviča podal žalobu za…

Dátum:

Vyostrený konflikt medzi koaličnými partnermi Igorom Matovičom a Richardom Sulíkom vyústili do vážneho problému najvyšších rozmerov. Po výstupe Borisa Kollára na tlačovej konferencií zazneli k téme rekonštrukcie vlády podmienky strany Sme rodina. Či nastane výmena na poste premiéra SR je zatiaľ otázne, Matovič však teraz musí čeliť aj novému problému!

Ostrý konflikt sa rozbehol premiérovým vyjadrením na adresu šéfky Európskej liekovej agentúry Wirthumerovej-Hocheovej, ktorej odporučil 24-hodinovú pracovnú dobu. Za jeho výrok sa následne ospravedlnila hlava Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv, Zuzana Baťová. Jej manžel sa následne vysmieval z prepravy Sputnika na Slovensko, na čo reagovala tajomníčka Ježíková, ktorá si za podporu prepravy vyslúžila od Baťu poriadnu nálož nadávok. Matovič sa jej za Baťove slová ospravedlnil, ten mu však naspäť nič nedaroval.

Rado Baťo, manžel šéfky ŠÚKL, venoval premiérovi uštipačné slová v textovej správe, ktorú následne Matovič uverejnil na sociálnej sieti. Autor vulgárneho textu bol z tejto skutočnosti tak vytočený, že na svoju nástenku zavesil dokonca premiérovo súkromné telefónne číslo.

Aj keď mu administrátor siete už príspevok vymazal, Baťa tvrdí, že to bola zábava a pre Matoviča má za zverejnenie súkromnej textovej správy pripravené prekvapenie: „Práve som na Okresnú prokuratúru Bratislava III podal trestné oznámenie na ZPH pre podozrenie zo spáchania trestného činu porušenia dôvernosti ústneho prejavu a iného prejavu osobnej povahy podľa § 377 Trestného zákona. O vývoji situácie budeme pravidelne informovať,“ odkazuje Rado Baťo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Rado Baťo | Foto: FB/Igor Matovic, canvas.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Nádherná nevesta: Krásna exfarmárka povedala svoje životné áno!

Reality šou Farma už onedlho odštartuje neuveriteľnú štrnástu sériu,...

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...