Známy moderátor, ktorý sa pred piatimi rokmi definitívne vytratil z televíznych obrazoviek, dostal nedávno viaceré ponuky. Jeho comebacku by sa zrejme potešili najmä ženské diváčky, ktoré svojho času nedokázali odtrhnúť zraky od jeho nebesky modrých očí.

Neodmysliteľnou tvárou televízie Markíza bol kedysi aj obľúbený Pavel Bruchala, ktorý sa na divákov usmieval z Telerána, Relfexu či zábavných relácii. Ten sa však pred približne piatimi rokmi rozhodol vymeniť modrožltú televíziu za konkurenčnú Joj, kde sa však kvôli nízkej sledovanosti Dobrého rána ohrial len pár mesiacov. Spolu s Mariannou Ďurianovou skončili napokon v online bulvári, no aj tejto práci odzvonilo a Pavel sa rozhodol vrhnúť na kariéru súkromného cestovného agenta, kde je dodnes nadmieru spokojný.

Čo však tušil iba málokto je, že charizmatický moderátor dostal prednedávnom opäť ponuky z televízie, ktoré podľa svojich slov zvažuje, no zatiaľ sa s vedením nedohodli na ničom konkrétnom: „Užíval som si to dvanásť rokov. Nikdy nepoviem jediné zlé slovo na Markízu. Dokonca teraz mi prišli z televízie ponuky na cestu späť, ale môj program je taký plný, že sme sa zatiaľ nedohodli,“ prezradil záhadne pre Plusku.

Nie je tak vylúčené, že známa tvár televízie zakotví opäť pred televíznymi kamerami. Jeho návratu by sa nepochybne potešili najmä ženské diváčky, ktoré ohuroval svojím modrým kukučom. Či a kedy sa postaví do štúdia a akej relácii by sa mohol moderátor venovať, je tak nateraz veľkým otáznikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vráti sa Pavel Bruchala do Markízy?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/pavel_bruchala