Úspešná speváčka Mária Čírová (31) je nielen vášnivou hudobníčkou, no predovšetkým manželkou a matkou troch detí. Kým ešte pred pár dňami nosila speváčka pod srdcom svojho druhého synčeka, práve počas tohto víkendu sa pre ňu svet absolútne zmení.

28. júla priviedla Mária Čírová na svet svojho druhého synčeka, ktorého porodila manželovi Marošovi Kachútovi (46). Dvojica, ktorá tvorí pár od roku 2009, sa tak stala rodičmi už po tretíkrát, pričom im k Hugovi a Zoe pribudol chlapček Ruben. “Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už náš. Piaty člen našej rodiny,” nešetrila Mária slovami lásky tesne po pôrode.

Kým niektorí muži nosia svojim polovičkám priamo do pôrodnice nádherné kytice, hudobník Maroš Kachút si pre manželku pripravil jedinečný dar. Trojnásobnej mamičke venoval symbolický prsteň so začiatočnými písmenami ich detí a speváčka neskrávala dojatie. Ako však prezradila svojim fanúšikom na sociálnej sieti len pred okamihom, práve dnes si šťastná rodinka odnáša bábätko z pôrodnice domov. “Dnes je nádherný deň!!! Rubenka si berieme domov,” oznámila Mária, ktorá sa nikdy netajila skutočnosťou, že túži po veľkej rodine. Tomu hovoríme nádherne začatý víkend!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mariacirova