Veľký operátor ohlásil na svojej oficiálnej webovej stránke veľký výpadok internetového pripojenia z dôvodu údržby. Bez internetu tak môžu ostať na niekoľko hodín mnohé domácnosti. Pozrite sa, ktoré oblasti Slovenska a v akom čase sa musia pripraviť.

Slovenský operátor Orange hlási na svojom webe výpadok internetového pripojenia z dôvodu údržby na strane spoločnosti Slovak Telekom. Výpadok sa pritom bude v priebehu stredy a štvrtka týkať viacerých regiónov, pričom v niektorých prípadoch môžu ľudia ostať bez internetu a televízie aj 12 hodín. Slovenská vláda pred pár dňami predstavila aj to, o koľko zdražejú v roku 2023 energie.

Výpadok už niektorých zastihol v utorok, pričom počas stredy sa musia pripraviť Borovce, Brunovce, Častkovce, Horná Streda, Piešťany, Pobedim, Podolie, Vrbové (výpadok v čase medzi 5:00 – 10:00), Hiadeľ, Lučatín (výpadok v čase medzi 7:45 – 18:30), Bzenica, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa, Hliník nad Hronom, Horná Ždaňa, Hronský Beňadik, Prestavlky, Žarnovica (výpadok  v čase medzi 8:00 – 20:00) a Gajary s výpadkom v čase medzi 9:00 – 16:00.

Vo štvrtok 8. decembra sa výpadok dotkne lokalít Bádice, Čakajovce, Dolné Lefantovce, Horné Lefantovce, Hrušovany, Jelšovce, Koniarovce, Ľudovítová, Podhorany, Výčapy-Opatovce, Zbehy (výpadok v čase medzi 9:00 – 15:00), Prešov, ulice Jiráskova, Kraskova, Ľ. Podjavorinskej, Lesnícka, Okrajová, Palárikova, Royova, Sadová, Soľanková, Solivarská, Suvorovova, Šípková, Švábska, Urxova (výpadok v čase medzi 10:00 – 15:00), Veľký Slavkov (výpadok v čase medzi 22:00 – 23:30) a Nová Lesná s výpadkom v čase medzi 23:30 – 1:00. Orange sa za komplikácie všetkým ospravedlňuje a po ukončení výpadku odporúča v prípade problémov reštartovať router.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: orange.sk │ Foto: Unsplash