Malý chlpatý mimozemšťan si v minulosti získal tisícky slovenských divákov, pričom málokto by zvládol život s Alfom lepšie ako Tannerovci. Od poslednej klapky už ubehlo desiatky rokov a ani herci nemladnú. Potvrdzuje to smutná správa zo zahraničia, podľa ktorej zomrela jedna z legendárnych hviezd seriálu.

Seriál Alf s radosťou sledovali deti i dospelí, keďže ich bavili príhody rodinky Tannerovcov žijúcich s malým mimozemšťanom. Mimochodom, bláznivému ufónovi z planéty Melmac prepožičal svoj jedinečný hlas Stano Dančiak. Súčasťou deja sa častokrát stala aj zvedavá susedka Raquel Ochmoneková, ktorú stvárnila americká herečka Liz Sheridan.

Slávna umelkyňa pred pár dňami oslávila 93. narodeniny a v piatok (15. apríla) zomrela v pokoji v spánku okolo druhej hodiny ráno. Napriek tomu, že mnohí ju poznali práve zo seriálu Alf, rodáčka z New Yorku účinkovala aj v seriáli Show Jerryho Seinfielda a taktiež tancovala na Broadwayi. V minulosti dokonca randila s Jamesom Deanom. O ich vzťahu následne napísala knihu “Dizzy and Jimmy“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com  |  Foto: Twitter, Pixabay  |  Video: Twitter