Kto by ho nepoznal. Malý chlpatý mimozemšťan, ktorý sčista-jasna pristál v dome Tannerovcov, si získal srdcia divákov po celom svete. Zo zahraničia však prišla smutná správa, ktorá zarmútila mnohých fanúšikov seriálu Alf. Jedna z legendárnych hviezd totiž zomrela.

Seriál Alf s obľubou sledovali malí aj veľkí Slováci na obrazovkách televízie Markíza. Príhody rodinky Tannerovcov s malým hnedým mimozemšťanom, ktorému prepožičal hlas nezabudnuteľný Stano Dančiak, sa stali doslova legendárnymi. V deji si to vďaka Alfovi určite najviac zlízla hlava rodiny Will Tanner, ktorého stvárňoval Max Wright.

Jeho rodina však pred pár hodinami zasiahla celý svet smutnou správou. Podľa oficiálnych informácii mal herec podľahnúť vo veku 75 rokov zákernej rakovine lymfatických uzlín a kože. Pred dvoma rokmi podľahla rakovine prsníka jeho manželka Linda, s ktorou bol zosobášený neuveriteľných 52 rokov. Sám tak v minulosti priznal, že už nevládze bojovať a v niektorých slabých chvíľach by radšej išiel za svojou milovanou polovičkou. Nakoniec tak predsa len odišiel za svojou osudovou láskou.

Zdroj: tmz.com  |  Foto: Facebook/Alf, YouTube