Známa slovenská speváčka momentálne prežíva veľmi ťažké chvíle. Tesne po skončení prísnych koronaopatrení totiž prišla o svoju milovanú mamičku, ktorá na tom zdravotne nebola v poslednom čase najlepšie. O veľkej strate sa napokon rozhodla aj prehovoriť.

Populárna speváčka, ktorá trávi väčšinu svojho času v Nemecku, prežíva obrovský smútok. Eva Máziková, ktorá inokedy srší optimizmom a skvelou náladou, skončila v slzách po strate milovanej mamičky Anny († 94). Jej zdravotný stav nebol v poslednom období najlepší a speváčka, ktorá sa kvôli karanténe nemohla vrátiť na Slovensko celé tri mesiace, sa obávala najhoršieho scenára.

Hneď ako sa prísne opatrenia uvoľnili, viedli jej prvé kroky na Slovensko za mamou Annou, ktorá trávila čas v bratislavskom seniorskom centre. Máziková tak bola šťastná, že sa opäť uvidela s najbližšou ženou jej života, hoci radosť netrvala dlho. “Mala som obrovské šťastie. Moja mama ma počkala a ja som ju mala možnosť vidieť a objať. Žiaľ, naposledy. V posledných minútach života som ju držala za ruku…,” smúti speváčka pre Nový Čas.

Teraz jej už zostanú len krásne spomienky, no mame ešte poslala posledný odkaz. “Mami, ďakujem za to, že som mohla byť práve tvojou dcérou,” znejú Mázikovej dojímavé slová. Energická blondínka pritom prišla aj o ďalších blízkych ľudí kvôli koronavírusu v Taliansku a aj ich smrť ju veľmi zasiahla. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  │ Foto: Instagram/evamazikovaofficial, Televízia Markíza