Adela Vinczeová (38) patrí už roky k najvyťaženejším moderátorkám na Slovensku a o prácu núdzu rozhodne nemá. Psychologička ale vyslovila po výsledkoch testov moderátorky alarmujúce slová…

Adela Vinczeová sa po odchode zo známeho rádia vrhla naplno na televízne projekty a svojho času chodila z jednej akcie na druhú. Aj v dôsledku svadby s Viktorom, ktorý ju takto zbalil za jedinú noc, sa napokon rozhodla zvoľniť pracovné tempo, no jej diár aj napriek tomu stále plný.

V súčasnosti sa okrem súkromných akcii naplno venuje reláciám Chart Show, Trochu inak a po novom aj 2 na 1 v spolupráci s Danom Danglom. Napriek okresaniu pracovných povinností sa ale známej psychologičke podarilo odhaliť, že Adela by mala svoje tempo rozhodne povoliť ešte o čosi viac.

Zuzana Kasanová, ktorá pracuje v Centre kontextuálnej psychiatrie v Belgicku, prijala Adelino pozvanie do talkshow Trochu inak. Moderátorka ale pred reláciou podstúpila trojdňový test na celkový psychický stav, ktorý ale nedopadol práve najpozitívnejšie. Psychologička obhalila, že Adela bola veľmi šťastná len pri jednom niekoľkohodinovom telefonáte a radosť jej robí aj cestovanie a relax. Moderátorku ale varovala pred veľkým stresom, ktorý zažíva: “Stavy prebiehajúce v tvojom vedomí vyšli dosť negatívne a stresujúco,” upozorňuje.

Samotná Adela priznala, že musela okrem iného riešiť niekoľkohodinovú poradu cez aplikáciu WhatsApp a priaznivo na ňu možno nepôsobí ani fakt, že momentálne nemá príliš veľa času na spoločné chvíle s Viktorom: “Viktor ma v týchto dňoch “stretáva” iba na WhatsAppe alebo s kolegami zo šou 2 na 1. Keď chce byť so mnou, tak ide s nami,“ šokuje. Obľúbená televízna tvár by tak zrejme mala ešte trochu prehodnotiť svoje záväzky v práci a zamerať sa skôr na svoje rodinné zázemie a duševnú pohodu.

Adela podľa psychologičky zažíva veľa negativity a stresu
Moderátorka priznala, že s Viktorom sa v poslednej dobe stretávajú pomenej

Zdroj: RTVS, TV Markíza │ Foto: TV Markíza