Žiadna Farma, Superstar, Česko Slovensko má talent, X-Factor, Take Me Out, Vyvolení či Mojsejovci. Najväčšou legendou slovenského televízneho vysielania totiž ostáva reality šou Mama, ožeň ma, ktorá svojimi protagonistami láme rekordy sledovanosti aj dlhé roky po odvysielaní premiérových epizód!

Svojská reality šou Mama, ožeň ma, kde hľadali obyčajní muži lásku pred televíznymi kamerami, sa stala doslova klenotom domáceho vysielania. Hlášky hlavných hviezd bezkonkurenčného programu totiž rokmi zľudoveli, pričom Ľubkin Múčny tanec rezonuje slovenským internetom aj dnes.

Populárna relácia z dielne TV JOJ sa nakrúcala v rokoch 2011 – 2013, pričom Slovensko v tom čase spoznalo za trefných komentárov Michala Hudáka množstvo jedinečných osobností. Kým o Romana sa zaujímala predovšetkým roztúžená Alenka s nezabudnuteľnou hláškou: “Ďalšia radosť vo mne,” o DJ-a Tibora prejavila záujem aj jedinečná Martinka.

Nakoľko slovenské televízie stiahli v čase koronavírusovej pandémie z vysielania prevažnú časť premiérových programov, JOJ-ka po dlhom období prináša svojim divákom reprízu obľúbeného programu. Šou Mama, ožeň ma sa dostane späť na obrazovky už dnes 6. apríla o 16. hodine, kedy si budete môcť opäť vychutnať jedinečné hlášky vydajachtivých žien, ktoré sú pre lásku schopné urobiť doslova čokoľvek.

Alena a ďalšia radosť v nej

Tibor a Martinka

Som ti sympatická?!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, YouTube