Obrovského úspechu sa dočkala mimoriadne talentovaná slovenská herečka, ktorá aktuálne žne ovácie v obľúbenom seriáli Milenky. Zahrá si totiž po boku zvučných zahraničných mien!

Obrovským úspechom sa môže pochváliť mimoriadne talentovaná herečka, ktorá momentálne žiari v obľúbenom seriáli Milenky. Markizácka hviezda Táňa Pauhofová, ktorá si zahrala vo viacerých veľkých filmoch a momentálne prežíva šťastie aj v súkromí po boku mladého Jonatána, sa tak opäť dočkala pocty a dosiahnutia ďalšej profesnej méty. Jej kolegyňa Antónia Lišková nedávno šokovala radikálnou zmenou imidžu.

Momentálne totiž účinkuje v hlavnej úlohe špionážnej drámy HBO Europe s názvom Bez vedomia. V seriáli, kde zobral režisérsku taktovku do rúk Ivan Zachariáš, si kráska zahrá po boku Britky Hattie Morahan, ktorá účinkovala v známych seriáloch aj filmoch (Vraždy v Midsomeri, Kráska a zviera). Seriál bude odpremiérovaný na 30. výročie Nežnej revolúcie v roku 2019.

Dej vykreslí jeseň 1989 z pohľadu profesionálnej huslistky Márie (Táňa Pauhofová), ktorá sa po 12 rokoch v exile vracia s politicky angažovaným manželom Viktorom z Londýna do Prahy. Huslistka však skončí v nemocnici a po prebratí zisťuje, že jej manžel zmizol. Seriál sľubuje veľkú dávku napätia a autentickosti daného obdobia, pričom sa na tvorbe podieľal aj spolupracovník CIA a odborník na špionážnu techniku Melton.

Táňa Pauhofová zahviezdi v seriáli Bez vedomia na HBO Europe
Zahrá si hlavnú postavu hustlistky Márie v roku 1989

Zdroj: telkac.zoznam.sk │ Foto: Facebook