V prípade vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice došlo k veľkému zvratu. Na investigatívneho žurnalistu totiž nestrieľal Tomáš Szabó, ale tento muž, ktorý je vo veci taktiež obvinený!

Prípad zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa stále zamotáva. Hoci sa doposiaľ vedelo, že Tomáš Szabó mal byť hlavným aktérom, ktorý vraždil, po dnešnom výsluchu Miroslava Marčeka na NAKA je všetko celkom inak.

Marček predstúpil pred príslušníkov NAKA vo štvrtok, pričom výsluch mal trvať približne päť hodín. Následne sa v sprievode polície pobrali do Sládkovičova, ako aj do Veľkej Mače. Podľa najnovších správ RTVS malo dôjsť v prípade k veľkému zvratu.

Bývalý vojak Marček sa mal priznať k tomu, že strelcom bol práve on: “Podľa informácií RTVS sa Miroslav Marček priznal k účasti na chladnokrvnej vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej,” informuje RTVS na svojom facebookovom profile so slovami, že pôvodne sa predpokladalo, že vraždil Szabó, kým Marček mal byť len šoférom. Advokát Mariana Kočnera Para sa k veci odmietol vyjadrovať a počká si na komplexnejšie a ucelenejšie informácie.

Kuciaka a jeho snúbenicu mal zavraždiť Marček
Zdroj: RTVS │ Foto: YouTube, Facebook/RTVS