Veľmi SMUTNÁ správa: Zomrel obľúbený český moderátor!

Dátum:

Českí fanúšikovia, ktorí obľubujú známu televíznu stanicu, sú v smútku. Ako sa totiž pred niekoľkými hodinami potvrdilo, zomrel moderátor, ktorý divákov sprevádzal celé roky. Po prekonaní mŕtvice ho zasiahol aj koronavírus, ktorý celý priebeh skomplikoval, až televízna tvár napokon svoj boj prehrala.

Fanúšikovia, ktorí s obľubou sledujú populárnu českú hudobnú stanicu Šlágr TV, skončili v slzách. Ako sa potvrdilo, v pondelok navždy odišiel obľúbený moderátor Vratislav Měchura. 67-ročná televízna tvár často vystupovala so Zuzanou Bubílkovou, no aj s ďalšími. „Vážení diváci, milí priatelia a kamaráti, s veľkou bolesťou v srdci vám musíme oznámiť, že nás 26. 10. navždy opustil náš kolega, priateľ a kamarát Vraťo Měchura,“ napísala televízia na sociálnej sieti.

Moderátora a hudobníka pred časom zasiahla mŕtvica, pričom jeho stav skomplikoval aj koronavírus, ktorým sa nakazil. Jeho kolega prezradil pre český Blesk, čo sa stalo: „Vraťo mal na začiatku septembra slabú mŕtvicu, na čas dokonca prišiel o zrak, ale už sa z toho dostával. Mal ísť ešte na operáciu hlavy kvôli zrazenine, ale dostal ten najhorší druh koronavírusu a bol v posledných dňoch na prístrojoch s ťažkým zápalom pľúc. Dokonca ho uviedli do umelého spánku, z ktorého ho ešte na chvíľu prebudili, ale zistili, že dostal ešte druhú mŕtvicu a ochrnul na polovicu tela. Bohužiaľ, krátko na to zomrel,“ uviedol detaily.

K náhlemu úmrtiu sa vyjadrila aj zdrvená kolegyňa Zuzana Bubílková: „Často sme si telefonovali a teraz mi nejaký čas kvôli koronavírusovej pauze nebral telefón, hovorila som si, kedy mi zavolá naspäť. Boli sme veľkí priatelia, rada som s ním pracovala. Bol veľmi príjemný, pohotový,“ zasekne sa v hlase. Len pred niekoľkými hodinami pritom šokovala aj Slovákov smrť moderátora a publicistu Jozefa Kmeťa. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  │ Foto: Facebook/ŠlágrTV, YouTube/ŠlágrTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...