Zo sveta filmového šoubiznisu dorazila veľmi smutná správa. Vo veku 82 rokov odišiel na večný odpočinok známy a obľúbený herec, ktorý sa preslávil predovšetkým rolou v kultovom filme Krstný otec. Neradostnú správu potvrdila na sociálnej sieti jeho najbližšia rodina. 

Vo veku 82 rokov poslednýkrát vydýchol James Caan. Známy herec zomrel v stredu, pričom smutnú správu verejnosti a fanúšikom oznámila o deň neskôr na sociálnej sieti Twitter jeho najbližšia rodina. “S obrovským zármutkom vám oznamujeme, že Jimmy zomrel večer 6. júla. Rodina si váži úprimné kondolencie a žiada o rešpektovanie súkromia v týchto náročných chvíľach.

James Caan sa počas filmovej kariéry preslávil najmä rolou Sonnyho, syna Dona Vita, v kultovom filme Krstný otec zo 70-tych rokov. Za svoj výkon bol dokonca nominovaný na cenu Oscara za vedľajšiu mužskú úlohu.

Caan vyštudoval herectvo v New Yorku a prvýkrát sa na plátne objavil v roku 1963 vo filme Sladká Irma. Neskôr si zahral i vo filme Ľudia dažďa, pričom režisér Coppola si ho na základe tejto snímky vybral aj do Krstného otca. Po úspešnej úlohe sa objavil aj v trhákoch Zlodej, Príliš vzdialený most či Misery nechce zomrieť, ktorý bola natočená podľa knihy Stephena Kinga. Pred pár dňami odišla do hereckého neba taktiež známa herečka z telenoviel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Twitter, YT/ABC News