24. október sa stal pre moderátorku Veru Wisterovú najhoršou nočnou morou v živote. Od tohto dňa ju sužuje veľký strach o synov, o ktorých nemá žiadne informácie. Aj keď to spočiatku nemala v úmysle, nedávno prehodnotila, že musí začať komunikovať s médiami a porozprávať svoj pohľad na vzťah s manželom i objasniť detaily únosu detí.

Pred viac ako dvoma týždňami využil Jeremy Hulsh okamih, keď bola Vera Wisterová pracovne zaneprázdnená a uniesol ich spoločných synov Thea (5) a Harlowa (8). Moderátorka o nich momentálne nemá žiadne bližšie informácie a sama priznala, že jej ostáva iba sa modliť a dúfať, že bude čoskoro s nimi.

Mnohí Slováci však nerozumeli, ako je možné, že sa Izrealčanovi podarilo uniesť chlapcov, keď mali byť pod dohľadom Very alebo ňou určenej osoby. V osudný deň bol Jeremy so synmi pod drobnohľadom Wisterovej otca, keďže známa ryšavka mala pracovné povinnosti.

Hulsh začal ešte začiatkom októbra učiť chlapcov hru na poklad, ktorou vypĺňali spoločne strávený čas. Deti museli bežať na vybrané stanovište v určitej lehote. V prípade, ak sa im to podarilo, obaja dostali hračku a bežali na ďalšie stanovištia. Celá hra mala skončiť nájdením veľkého pokladu. Pri príležitosti narodenín Harlowa (14.10.) ju hrali opäť, no nepodarilo sa im dobehnúť včas, pričom žiadnu odmenu nedostali.

Cudzinec však synov upokojil so sľubom, že si ju čoskoro opäť zahrajú. A presne v deň únosu sa tak aj stalo. ,,Jeremy im sľúbil opäť tú špeciálnu hru. Do nákupného centra prišiel Jeremy s mapou a veľkým ruksakom a začali hrať. Povedal im, že majú len niekoľko minút, aby sa dostali k pokladu a oni sa veľmi tešili. Začali bežať a môj tatuško, ktorý má 72 rokov, ich nedokázal dobehnúť! Aj keď bol zo začiatku len 2 metre od nich. Tatuško ich jednoducho nedobehol,“ s plačom povedala zdrvená Vera v rozhovore pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Dobrá krajina, Malina Saval, Instagram/verawister