Po dlhých súdnych sporoch plných obviňovania a výčitiek s exmanželom Jeremym Hulshom sa slovenská moderátorka Vera Wisterová môže opäť tešiť z prítomnosti jej dvoch synov. Aj keď jej zaiste padol veľký kameň zo srdca, bohužiaľ, boj o deti stále nekončí.

Vere Wisterovej sa 24. októbra zmenil život naruby, keď jej exmanžel uniesol synov Harlowa (8) a Thea (6) za veľkú mláku. Trvalo dlhých deviatich mesiacov, kým si starostlivosť o svoje deti vybojovala späť. Známa ryšavka neváhala a po rozhodnutí súdu okamžite zbalila chlapcov a vrátila sa späť Slovensko.

„Ešte stále nemôžem uveriť tomu, že sme s deťmi späť doma. Prežila som najťažšie obdobie môjho života. Som vďačná toľkým ľuďom, že pri nás stáli, že mi pomáhali a boli oporou. Ak by som mala napísať zoznam všetkých, bolo by to na knihu. Ďakujem zástupu mojich kamarátov, ktorí mi dokonca zorganizovali finančnú zbierku,“ povedala dojatá Vera pre cas.sk.

Moderátorkin exmanžel však s rozsudkom nesúhlasí a podal odvolanie, pričom v týchto dňoch už prebieha súdne pojednávanie. V prípade, ak súd zmení názor a rozhodne o opätovnej starostlivosti Izraelčana, dvojnásobná mamička bude nútená vrátiť sa so synmi späť do Ameriky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Ja som Fun Radio, Teleráno, IG/verawister