Moderátorke Very Wisterovej sa 24. októbra 2019 otočil život naruby, keď sa jej synovia stali nezvestnými. O deň neskôr bolo zo strany polície vyhlásené po dvoch neplnoletých chlapcoch celoštátne pátranie. Napokon sa ukázalo, že ich uniesol jej bývalý manžel a otec detí. Po dlhých týždňoch došlo k zlomu a dvojnásobná matka má dôvod na radosť.

Pred pár mesiacmi uštedril Jeremy Hulsh svojej bývalej manželke tvrdú ranu, keď z bratislavského nákupného centra uniesol 8-ročného Harlowa a 5-ročného Thea. S oboma deťmi sa usídlil v Amerike, kde mieni bojovať za získanie detí do úplnej opatery.

Vera sa však po takmer štyroch mesiacoch konečne mohla stretnúť so synmi, no iba v sprievode tretej osoby, ktorá celý kontakt kontrolovala. Moderátorka sa detí nemieni vzdať, pričom sa pred pár dňami v americkom štáte Illionois uskutočnil prvý deň súdneho pojednávania.

Izraelčan sa pripravil, pričom si chce predvolať 20 svedkov a 10 expertov z mnohých krajín. V súdnom procese chce neustále upozorňovať na miesto bydliska detí, ktorým by sa mala stať práve Amerika. Známa ryšavka sa však bude odvolávať na slovenský súd, ktorý uznal našu krajinu pre deti ako domovskú.

Wisterovej sa však aspoň podarilo získať denný kontakt so synmi prostredníctvom videohovoru. Komunikovať s nimi dokonca môžu aj rodičia moderátorky. Sudkyňa zároveň upozornila, že sa v daný moment nemôže Jeremy nachádzať v miestnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/CARSEN, Malina Saval, Teleráno, Instagram/verawister