Kedysi idylické manželstvo Very Wisterovej (39) a jej izraelského manžela Jeremyho Hulshoa (38) je na konci. A aj napriek tomu, že sa na prvý pohľad zdalo, že ich rozchod a následná starostlivosť o deti, prebehne v kľude, opak je pravdou. Moderátorka začína boj o svoje dve ratolesti.

Vera priznala, že prežíva najťažšie obdobie vo svojom živote a situácie, do ktorých ju dostáva jej budúci exmanžel sú až neúnosné. Jeremy sa veľmi agresívne vyjadruje na adresu svojej kedysi milovanej ženy a nemá problém s hysterickými záchvatmi.

Synovia manželov, Harlow (6) a Theo (2) prežívajú rozchod svojich rodičov dvojnásobne. Nachádzajú sa v strede hádok a naťahovačiek. Nie je to tak dávno, čo musela v istom bratislavskom hoteli zasahovať polícia. Verin manžel sa s matkou zavreli v hotelovej izbe a odmietli moderátorke vydať synov.

,,Môžem s poľutovaním potvrdiť, že ten incident sa stal a deti sú z toho traumatizované. Sú to veľmi citlivé záležitosti a bojím sa, aký dosah to bude mať na deti, keďže boli veľmi vystrašené,“ uviedla vtedy Wisterová pre cas.sk.

Vera je rozhodnutá získať svoje deti

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram