Televízia RTVS v polovici augusta odštartovala očkovaciu lotériu s názvom ,,Byť zdravý je výhra“. Žrebovacím večerom sprevádzajú divákov moderátori Marcel Forgáč a Vera Wisterová, ktorí sa stali tvárou súťaže pre zaočkovaných Slovákov.

Vera Wisterová uviedla, že vôbec neočakávala tak obrovskú sledovanosť očkovacej lotérie, a taktiež ju prekvapili rozporuplné reakcie na očkovacie prémie či vyjadrenie samotných výhercov. Žrebovanie sledujú dokonca aj jej dvaja synovia.

44-ročná ryšavka ponuku moderovať reláciu televízie RTVS chvíľu zvažovala, keďže si bola vedomá polarizujúcej spoločnosti kvôli očkovaniu. Práve zameranie na zdravie ju však malo presvedčiť, aby do toho išla. ,,Jedna téma, kde všetci máme prienik, je zdravie. Naše vlastné, ale aj zdravie našej rodiny, blízkych. Nám všetkým ide o to, aby sme mali zdravé Slovensko. Preto som do tejto relácie napokon išla. Myslím si, že očkovanie proti koronavírusu je jediná cesta, ako sa dá z tejto situácie dostať von,“ vysvetlila v rozhovore pre zivot.pluska.sk.

Jedným z dôvodov, prečo Vera prijala ponuku, bol určite aj honorár, ktorý sa odhaduje na viac ako 30-tisíc eur za dvanásť častí lotérie. Rodáčka z Bratislavy predpokladala, že očkovacia lotéria bude horúcou témou iba pár dní, no zvýšená pozornosť v médiách a na sociálnej sieti ju šokovala. Aj napriek tomu, že musí čeliť aj mnohým útokom zo strany divákov, do súkromia sa snaží tieto emócie neprenášať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivot.pluska.sk  |  Foto: FB/Teleráno, Byť zdravý je výhra