Mnohí politici majú zmysel pre humor a nad vtipmi na svoju adresu sa úprimne zabavia. Jedným z nich bol v minulosti aj Igor Matovič, no súčasná politická situácia zrejme spôsobila, že mu do smiechu už nie je. Potvrdil to aj najnovšou reakciou na vtip, ktorý drsne okomentoval.

Satirická stránka Zomri je medzi Slovákmi mimoriadne obľúbená, pričom ju na sociálnej sieti sleduje takmer 400-tisíc fanúšikov. Pravidelne zverejňuje vtipné obrázky, meme či reakcie na aktuálne dianie v spoločnosti. Politika administrátorom taktiež nie je cudzia.

Najnovšie si zobrali na mušku Igora Matoviča, ktorý pred dvoma mesiacmi neskrýval nadšenie, keď Richard Sulíka vo funkcií ministra hospodárstva nahradil Karel Hirman. V tom čase ho nazval naslovovzatým odborníkom. Jeho rétorika sa však pred pár dňami zmenila, keďže vyčíta ministrovi, že nerieši vysoké ceny za energie a momentálne si užíva exotickú dovolenku. ,,…neviem si predstaviť, že podporím akúkoľvek novú vládu, kde by pán Hirman mal byť ministrom,“ napísal pred pár dňami šéf strany OĽaNO na sociálnej sieti.

Matovič však vtip na vlastný účet tentokrát neuniesol. ,,Sa po**r. Aj ty si si niekedy o sebe myslel, aký si fasa Čávo… A kukni, čo sa z teba vykľulo. Stáva sa. Stalo sa tebe, stalo sa mne. Stalo sa mnohým,“ podráždene zareagoval bývalý ,,financmajster“. Tvorcovia fanpage sa nenechali odbiť a jeho reakciu zverejnili v ďalšom zábere, ktorý už politik nekomentoval.

Vtip stránky Zomri


Reakcia Igora Matoviča


Reakcia stránky Zomri

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Zomri | Foto: FB/Zomri, igor Matovic, YT/POSTOJ TV