TV JOJ vsadila aj v novej sezóne karty na divácky obľúbenú kulinársku šou Bez servítky, ktorú sledujú státisíce Slovákov. Kontroverzná relácia, v ktorej súťažiaci hrajú o finančnú výhru, však prináša aj rôzne situácie, pričom tie sú predmetom rozsiahlych diskusií na sociálnych sieťach. 

Aktuálne hrá v relácii Bez servítky o lákavú výhru nová pätica súťažiacich, spomedzi ktorých vyčnieva módna poradkyňa Katarína Kadlecová. Štýlová brunetka sa však okamžite stala terčom útokov zo strany divákov, ktorí ju kvôli výzoru nazývajú mužom, Aziatom, či dokonca transe*uálom.

,,Dobre ránko, mala som po včerajšku velice zaplnený direct vašimi správami. Niektoré boli pozitívne, asi pár negatívnych, ale to sa dalo čakať. Veľa z vás mi písalo, že si z tých hnusných komentárov na Facebooku nemám nič robíť. Ja si z toho nič nerobím, pretože sú to ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú, ktorí nevedia, že som mala ťažkú autonehodu. Ľudia, ktorí nevedia, že rozprávam tromi svetovými jazykmi. Ľudia, ktorí nevedia, že som prešla rakovinou kostí. To sú proste iba zbytoční ľudia, ktorí ma nepoznajú,“ hovorí o svojej minulosti súťažiaca z Bez servítky.

,,Vyzerám, ako vyzerám. Mám proste vystrčené lícne kosti, a to nezmením. A podľa mňa je to proste originálne, vyzerám dobre,“ dodala bez zaváhania s tým, že zverejnila záber z roku 2018, na ktorom pôsobí priam rozprávkovo. ,,TO SOM JA… písal sa rok 2018, dva roky od autonehody a iba rok do rakoviny. Som stále rovnaká (až na to, že už mám vrchnú peru ), ale som to ja, som drzá, smiešna, vtipná, krásna, škaredá, múdra, hlúpa… som všetko, my každá sme jedinečná,“ napísala Katka k záberu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Joj.sk, IG/k.a.t.k.a.k.a, FB/Bez servítky – TV JOJ