Slovenská modelka Andrea Verešová (39) patrí k najkrajším ženám sveta, pričom sa nebojí ukazovať svoje prednosti ani pred všetkými zvedavými fanúšikmi na sociálnej sieti. Tentokrát sa ale rozhodla zaujať niečím iným, no zrejme išlo o prešľap. Sama totiž uvedomila svoje faux pas a video sa okamžite snažila vymazať. Smola, máme fotografie!

Známa brunetka veľmi rada púta pozornosť vo vyzývavých šatách, ktorými často poteší predovšetkým mužské oko. Nie je nutné polemizovať o tom, že dvojnásobná mamička má fantastickú postavu, ktorou sa môže chváliť na každom kroku. Aj z tohto dôvodu je na sociálnej sieti obľúbenou osobnosťou, keďže v priebehu leta zverejňuje zábery hlavne v bikinách.

Verešovej fotografie sú vždy štýlové, pričom sa v pozadí kde tu mihne pláž, prehliadkové mólo či luxusné nehnuteľnosti. Najnovšie sa však Andrea rozhodla zaujať zvláštnym tancom iba v plavkách. Jej dvíhanie rúk k slnku, zavreté oči a pohyby panvou ale pripomínali skôr rituálny tanec. Modelka si zrejme uvedomila, že sa poriadne strápnila a video zo svojho profilu vymazala. My však máme fotografie zo záznamu, ktoré zachytávajú ,,zvodné“ pohyby dvojnásobnej matky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tancujúcu Andreu si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial  |  Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, YouTube