Modelka Andrea Verešová sa nedávno stala terčom urážok známej Češky Agáty Hanychovej. Najnovšie si užíva rodinné chvíle so svojím synom Danielom (13) aj dcérou Vanessou (15). Mladej kráske aktuálne prerába izbu, ktorú chce prispôsobiť potrebám takmer dospelej slečny.

Andrea Verešová je popri pracovnej vyťaženosti modelky a podnikateľky s vlastnou značkou aj mama rodiny. Všetok voľný čas tak venuje svojim dvom ratolestiam, ktoré rastú ako z vody. Kým syn Daniel už oslávil 13. narodeniny, dcéra Vanessa má 15 rokov.

Z mladej športovkyne tak bude už o pár rokov dospelá žena. Tohto faktu si je dobre vedomá aj samotná Andrea, ktorá sa rozhodla dcére prerobiť detskú izbu tak, aby viac vyhovovala jej potrebám. Ako prezradila pre český portál Extra, súčasťou vybavenia je aj obrovská posteľ.

Verešová napokon priznala, že hoci s jej dcérou ešte neriešili prvého nápadníka, skôr alebo neskôr k tomu určite príde. Napokon dodala, že jej v prejavoch lásky a vzťahoch rozhodne brániť nebudú: „Má tam veľkú posteľ, takže keď k tomu príde, tak je pripravená na návštevu, to už jej potom nebudeme môcť niečo veľmi zakazovať,” myslí si modelka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz │ Foto: IG/andreaveresovaofficial