Andrea Verešová, Miss Slovensko z roku 1999, patrí k najkrajším ženám domáceho šoubiznisu, avšak v dcére Vanesse jej rastie výrazná konkurencia. Pôvabná tínedžerka sa však viac ako modelingu venuje športu, kde žne doslova úspech za úspechom!

Potom, čo sa modelka Andrea Verešová vydala v roku 2007 za podnikateľa Daniela Volopicha, porodila manželovi dcéru Vanessu (15) a syna Daniela Tobiáša (13). Šťastná rodinka vyráža fanúšikom dych, pričom už na prvý pohľad nežná tínedžerka kraľuje súperom v netradičnom športe.

Vanessa sa už dlhé roky venuje snowboardingu, a kým na finále Svetového pohára BIG AIR sa neumiestnila, z Európskej olympiády mládeže EYOF v Taliansku si odniesla hneď zlatú medailu! Ako uviedla jej hrdá mamina, ocenenie je síce fajn, ale ešte viac si váži odvahu, silu a odhodlanie dcéry, nakoľko sa len pred desiatimi dňami zranila na pretekoch v Taliansku.

“Vyfasovala barle a dostala príkaz odpočívať. Mala narazenú pätu aj chrbticu. Účasť na ďalších závodoch bola skoro vylúčená. Smutná Vanesska to však nechcela vzdať. Verila, že sa jej zdravotný stav čoskoro zlepší. Nedávali sme tomu veľkú nádej, ale jej chuť súťažiť bola vačšia ako bolesti. Konzultovala to ešte s olympijským doktorom, ktorý urobil kontrolný röntgen a dal Vanesske lieky na bolesť,” hovorí o starostiach, ktoré mali pred zahájením olympiády. “Vanesska vyzerá byť krehká a jemná, ale jej vnútorná sila, statočnosť, vôla a odvaha je obdivuhodná,” nešetrí hrdosťou Andrea. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/czeskisnowboard, _vanejsa, andreaveresovaofficial