Andrea Verešová (39) má síce tesne pred štyridsiatkou, no ešte rozhodne nepatrí do starého železa. Modelka prednedávnom dokonca prezradila aj nečakanú novinku. Trúfne si kráska ešte aj na tretie tehotenstvo?

Andrea Verešová patrí medzi slovenské topmodelky, pričom sa nemôže sťažovať na nedostatok práce, hoci nedávno si zlízla kritiku za propagáciu alkoholu. Na prahu štyridsiatky vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým a postavou by mohla pokojne zabodovať v aktuálnej súťaži Miss. Okrem krásy má však aj energie na rozdávanie, čoho dôkazom sú aj jej najnovšie slová.

Vyspovedať sa ju rozhodla Silvia Kucherenko (36), ktorú okrem iného zaujímalo aj to, či Andrea neplánuje súrodenca k svojim dvom deťom. Úprimnú odpoveď missky ale zrejme nečakala: “Priznám sa, že ma to láka,” povedala na rovinu pre Nový Čas a teraz je už jasné, že kráska sa možno objaví s tehotenským bruškom aj do tretice.

Veľkého záväzku sa nebojí a prezradila aj to, že sa popri kariére stíha plnohodnotne venovať deťom. A hoci Andrea priznala, že jej nepomáha žiadna opatrovateľka, na pomoc jej pravidelne prichádza milovaná mamička: “Mám maminku, ktorá mi pomáha,” dodala so slovami, že nedávno ich zobrala na športové vyžitie. S podporou rodiny a drahého manžela sa tak modelka môže vrhnúť na splnenie svojho sna. Dočkáme sa ďalšieho babyboomu v našom šoubize?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/andreaveresovaofficial, YouTube/Ženský Web